Menü
Sepetiniz

Düğün Paketleri

Paket İçeriği3+3+1 Koltuk TakımıYemek Odası (masa, 6 adet sandalye, konsol ve aynası)Yatak Odası (gardırop, karyola, şifonyer ve iki adet komodin)Opsiyonel ParçalarBaza ve yatakMalzeme BilgisiKoltuk Takımı (Üçlü kanepeler gold renk metal ayak, berjer ahşap ayak oturum süngeri 30 dansite)Yemek Odası ..
39.500TL
Paket İçeriği3+3+1 Koltuk TakımıYemek Odası (masa, 4 adet sandalye, konsol ve aynası)Yatak Odası (gardırop, karyola, şifonyer ve iki adet komodin)Opsiyonel ParçalarBaza ve yatakMalzeme BilgisiKoltuk Takımı (Üçlü kanepeler ceviz renk ahşap ayak, berjer ahşap ayak oturum süngeri 30 dansite)Yemek Odası..
31.500TL
Paket İçeriği3+1 Koltuk TakımıYemek Odası (masa, 6 adet sandalye, konsol ve aynası)Yatak Odası (gardırop, karyola, şifonyer ve iki adet komodin)Opsiyonel ParçalarBaza ve yatakTakım RengiCevizYatak Ölçüsü160 x 200 cmAyak ÖzelliğiMetalBakımKoltuk ve sandalye döşemeleri ile ahşap kısımları temizlemek i..
29.500TL
Paket İçeriği3+3+1 Koltuk TakımıYemek Odası (masa, 6 adet sandalye, konsol ve aynası)Yatak Odası (gardırop, karyola, şifonyer ve iki adet komodin)Opsiyonel ParçalarBaza ve yatakMalzeme BilgisiKoltuk Takımı (Üçlü kanepeler gümüş renk metal ayak, berjer metal ayak oturum süngeri 30 dansite)Yemek Odası..
31.500TL
Paket İçeriği3+3+1+1 Koltuk TakımıYemek Odası (masa, 6 adet sandalye, konsol,ünite  ve aynası)Yatak Odası (gardırop, karyola, şifonyer ve iki adet komodin)Opsiyonel ParçalarBaza ve yatakMalzeme BilgisiKoltuk Takımı (Üçlü kanepeler gold renk metal ayak, berjer ahşap ayak oturum süngeri 30 dansit..
32.500TL
Paket İçeriği3+3+1+1  Koltuk TakımıYemek Odası (masa, 6 adet sandalye,ünite, konsol ve aynası)Yatak Odası (gardırop, karyola, şifonyer ve iki adet komodin)Opsiyonel ParçalarBaza ve yatakMalzeme BilgisiKoltuk Takımı (Üçlü kanepeler gold renk metal ayak, berjer ahşap ayak oturum süngeri 30 dansit..
31.000TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)